Find din lokale håndværker her:

Mød os her

Eric Jernberg
Indehaver
tlf. 28 11 83 10
info@ej-reklame.dk
Ole Haagensen
Mediekonsulent Sjælland
tlf. 60 35 43 32
ole.h@ej-reklame.dk
Peter Høgh
Mediekonsulent Sønder Jylland
tlf. 6082 6686
peter@ej-reklame.dk
Jørgen Nicolaisen
Mediekonsulent, Jylland
tlf. 31 31 64 36
joergen@ej-reklame.dk
Camilla Jernberg
Mediekonsulent og ordrebehandling, Sjælland
tlf. 28 93 92 30
camilla@ej-reklame.dk
Hanne Jensen
Mediekonsulent, Sjælland
tlf. 28 44 83 09
hanne@ej-reklame.dk
Linda Ferre Jensen
Bogholderi og ordrebehandling
tlf. 46 59 75 10
linda@ej-reklame.dk
Heidi Hansen
Mediekonsulent Sjælland
tlf. 52 83 19 02
heidi@ej-reklame.dk

Håndværkernøglen udgives af:

E.J. Reklame ApS
Fjordager 44
Gevninge 
4000 Roskilde 

tlf. 46597510 
Mail: Info@ej-reklame.dk

www.ej-reklame.dk
www.familiekalender.com

E.J.Reklame ApS postomdeler:
Familiekalender, Lokalkalendere og Håndværkernøglen til over 80 byer og 19 kommuner i Danmark.

undefined